Kvantovka

Slyšeli jste již někdy slovo kvantovka? Možná právě toto slůvko změní váš dosvavadní život. Teď se však soustřeďte na věc, situaci a problém který potřebujete co nejlépe vyřešit. Nalezněte správné jméno pro to, co chcete skutečně řešit. Půjdete-li do hloubky, možná se objeví i slzy překvapení, úleku, dojetí či nenávisti. I to patří k řešení našich problémů. Dostanete-li se do hloubky jakéhokoliv procesu, zřejmě zjistíte, že příčina tkví zcela v něčem jiném, než jste si ve skutečnosti mysleli. Stále si však buďte vědomi toho, co chcete vyřešit.

Existuje velmi účinný způsob k řešení vašich problémů. Naleznete-li příčinu konkrétního problému, můžete jej vyřešit beze zbytku. Ačkoliv nás to ve školách neučili, můžeme ovlivňovat realitu podle našich přání. Jistě se ptáte jak. Určitě jste slyšeli o tzv. kvantové vlně neboli „kvantovce“. Jde o prastarý způsob ovlivňování reality, který lidstvo zná mnoho tisíc let. Bohužel, v minulosti šlo o informace, které patřili spíše „vyvoleným“, než obyčejným lidem. Zde máte informaci A, tedy metodu, techniku, způsob, ale vše záleží na vašem pochopení sebe samotného, tedy svého nitra. Okolní svět je pouhým zrcadlem vás samotných a to je informace B.

Kvantové pole

Všichni jsme energetické bytosti. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme se rozčilovat i bojovat proti tomu, ale zákony Vesmíru jsou dány pro nás pro všechny. Na druhou stranu můžeme svůj energetický potenciál využít k tvorbě své vlastní reality pomocí již uvedené kvantovky a využít universální zákony. Žijeme v prostoru, který má mnoho pojmenování. Může to být Vesmír, Universum, informační, morfogenetické, morfické či kvantové pole. Jistě mi dáte za pravdu, že na jménu nezáleží. Podstatná je znalost pravidel, podle kterých si můžeme svůj vlastní život realizovat přesně tak, jak si představujeme. A právě toto nás nikdo ve škole neučil.

Kvantové pole nám umožňuje pracovat se záměry, které jsou vlastně nosiči informace námi zaslané přesně podle našich potřeb. Ač to zní dost složitě, praxe je velmi jednoduchá. Podotýkám, že je však třeba znát i negativní dopady v případě, že nějaký zákon Vesmíru opomeneme.

Kvantové pole je také zdrojem všech informací, které jsou obsaženy ve Vesmíru a můžete si být jisti, že existují techniky, díky kterým si je i vy můžete vědomě stahovat. Vše má svůj vibrační spád a to co jste započali již v minulosti začíná nabírat na kvalitě a na fyzické úrovni dochází k změnám vašeho DNA.

DNA

O tomto kódu bychom si mohli napsat zhruba tolik, co obsahují všechny knihovny na celém světě a ještě bychom museli jednou tolik informací přidat. Ano, jde o velmi rozsáhlou kapitolu a osobně se nepovažuji ani v nejmenším za experta přes lidskou DNA. Jen mi přichází stále více informací, že došlo v minulosti k jakémusi manipulačnímu procesu, díky kterému máme dnes využity pouze dvě dvojvlákna na místo dvanácti. Jak je to možné? Vždyť nic ve Vesmíru není stvořeno tak, aby to nebylo využito na 100%?

A v tomto okamžiku si dovolím říct, že informace, které mi neustále přicházejí přináší stále novější možnosti člověka. Máme však na vybranou. Buď se vydáme cestou vlastního poznání a mentální aktivace vlastní DNA, což je též možné nebo zůstaneme ve starých a nefunkčních vzorcích života. Druhá možnost nás chtě nechtě předurčuje k dřívějšímu odchodu z této reality, abychom se opět vrátili s nově nastaveným DNA.

Je třeba stále na sobě pracovat

Práce na sobě neznamená, nic jiného, než chápání sebe samotného. Ačkoliv jsme v minulosti vyhledávali léčitele, doktory, psychology či jiné činitele, kteří „za nás“ pracovali na našem uzdravení, v tuto chvíli se vše diametrálně mění. Je nutné, aby každý jedinec pochopil, že navýšení jeho vlastních vibrací je pouze na něm samotném a nikdo mu nepomůže. Ano, může jej inspirovat, motivovat a ukazovat mu cestu. Nikoliv však cokoliv dělat to za něj.

V současnosti sbírám informace potřebné k mentální aktivaci DNA na vědomé úrovni. Předpokládám, že vám je budu schopen předat v ucelené podobě tak, abyste je mohli využít na cestě svého vývoje. Jako se vyvíjí Universum, které se neustále rozpíná o další a další informace, vyvíjíme se i my, abychom své vědomí přiblížili vibracím okolního světa. Jde o zcela normální vývojový proces a bylo by pošetilé chtít, aby se vše vrátilo zpět. Mnohem krásnější je přijmout změny, jako součást svého života a začít si tvořit realitu podle svých přání a tužeb. Potom budete moct prohlásit stejně jako já, že „současný svět je ten nejlepší svět k životu, který jsem si mohl vybrat“.

.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *