Otázky Kvantové cesty

Tento rok je rokem akce a jistě si to uvědomujeme na každém kroku.  Změny nás provází téměř všude. Jistě jste si také všimli, že se v posledních dnech něco změnilo na Facebookových stránkách Kvantové cesty. Každý den tam na vás čeká nějaká otázka. Někteří se diví, co tím zamýšlíme, co je to za zvláštní strategii, ale mnoho z vás se do debat na FB aktivně zapojilo.

Nejde o žádnou tajnou strategii, ale na seminářích Kvantové cesty jsme si všimnuli, že mnoho lidí doslova tápe ve svém životě. Něco se v jejich životech děje, ale nedokáží to konkretizovat, někdy jsou dušeni svojí momentální situací, ale nejhorší je, že ve většině případech si nedovedou vysvětlit, proč se jim „to“ vlastně děje. V tuto chvíli není podstatné, zda jde o vztahové, finanční, pracovní či zdravotní oblasti. Všechno má totiž společného jmenovatele.

Uvědomění si sebe sama

V otázkách, které každý den zveřejňujeme na Facebooku na stránce Kvantové cesty se vás snažíme navést, abyste si uvědomili, kdo jste, co chcete, kam jdete, před čím utíkáte, čeho se bojíte atd. Určitě si někdo řekne, že jde o soukromou věc, což je pravda a též je pravda, že ti, kteří si to myslí, se do diskuse na FB určitě nezapojí. Přínosem je to především pro lidi, kteří neustále hledají cestu okolo sebe, protože si mohou uvědomit, že i zde jde pouze o zrcadlo, ale tu skutečnou a správnou cestu musí najít především sami v sobě.

Pro introverty, ale nejen pro ně, jsme připravili projekt VTVR 2019 o kterém si můžete něco přečíst na našich webových stránkách. Problémy, které téměř každý člověk zažívá jsou jednotlivci pouze jinak vnímány a i to je součást našeho individuálního vývoje. Ne každý musí přijímat negativa jako tragédii a naopak. Z tohoto důvodu je nutné, abyste si uvědomili, co se v současnosti děje s naším vědomím. Intenzívně se tomu věnuji na svých seminářích, ale samozřejmě není žádným tajemstvím, co se nyní na úrovni našeho myšlení odehrává.

Opět ty vibrace

Jednoduše to jde vysvětlit, že se navyšují vibrace okolního Vesmíru. Vzhledem k tomu, že my jsme organické vědomé bytosti, dochází u nás k navyšování vibrací ve dvou rovinách. První a důležitější rovina je ta vědomá. Tedy na úrovni naší mysli potřebujeme navýšit své vibrace natolik, aby mohlo následně dojít k navýšení vibrací našich hmotných těl. Jestliže vám někdo slibuje, že budete mít v 5D realitě světelná těla, tak má jistě pravdu. Musí vás však informovat, že na této úrovni již nemůžete pít alkohol, kávu, slazené nápoje, jíst živočišné produkty a co vás možná zasáhne velmi silně je, že i oblast sexu je v této realitě zcela jiná, ale o tom až někdy jindy.

V tuto chvíli se neobávejte výše napsaných řádků, ale dělejte všechno, co ve vás vyvolává pocit radosti. Vše, co vás hřeje na srdci a probouzí vaše nádherné pocity, bez jakékoliv pochybnosti je správné. V tom případě jste na cestě zvyšujících se vibrací vašeho vědomí. Je naprosto jedno, jestli si nejste vědomi nějakých zvláštních schopností od čtení z kvantového pole až po levitaci. Všechno je totiž naučitelné, neboť jde o naši přirozenost, jen právě ona zmiňovaná vibrace nám v určitých činnostech brání do doby, než si ji prostě navýšíme.

A co ty současné starosti?

I to je součást stejného procesu. Jen je nutné, abyste všechny tyto problémy přijali na rozumové úrovni tak, že si z nich nebudete vytvářet negativní emoce a naopak pochopíte, že jsou pro vás pozitivní, protože díky nim rostete. Jakmile dojde k uvědomění, přestanou se vám dané problémy v životě ukazovat a přijdou další, ale k nim již dospějete s vyššími vibracemi a pochopíte, že jde o cestu osobních zkušeností, které vás posouvají, takže je budete přijímat úplně jinak.

Možná je pro vás debata o nějakých neuchopitelných vibracích moc abstraktní. Nic si z toho nedělejte a držte se pravidla, že radost je hlavním motorem vašeho života. Snažte se udržovat v neustále dobré náladě, která vám bude podněcovat pouze pozitivní emoce. Hormony štěstí se potom postarají o navyšování vaší dobré nálady a brzy si všimnete, že váš svět se mění. Vidíte? Ani jedna zmínka o nějaké vibraci, ale přesto hovoříme stále o tom samém. A právě jako inspiraci jsme zvolili tuto současnou každodenní cestu plnou otázek, kterou můžete absolvovat i vy na Facebooku Kvantové cesty.

.

1 komentáře k “Otázky Kvantové cesty

  1. Krásný den přeji. Na otázky si odpovídám většinou jen v duchu. Mám ráda Vaše články a každé ráno se těším na novou afirmaci. Život je hned radostnější 😊. Děkuji 💕

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *