Vaše sny, vaše vibrace

Vibruji, tedy jsem

Chcete-li získat cokoliv, máte na to právo, možnosti, schopnosti i předpoklady za jediné podmínky. Tou podmínkou je vaše vibrace. Mnohdy se divíme, proč se nám nedaří v tom, či onom odvětví našeho života. Mohu vám upřímně přiznat, že nejste na stejné vibrační frekvenci, jako předmět vaší tužby.

Jedinou překážkou k naladění se na patřičnou vibraci je náš mozek. Ne, že by nechtěl, ale on má neustálou snahu vyhodnocovat minulost a budoucnost. Tím, že analyzuje, srovnává, posuzuje a neustále upozorňuje, nám bere dost často jednoduchou možnost, abychom vibrovali stejně, jako předmět našeho zájmu.

Vítejte v přítomném okamžiku

Vždy, když si uvědomíte, co vlastně chcete, soustřeďte se na tu jedinou možnost, že konkrétní věc, situaci či osobu již máte. Čím dokonalejší je vaše představa, tím shodnější je vaše vibrace s konkrétním předmětem. Oprostěte se od minulosti a budoucnosti. V okamžiku poslání záměru buďte pouze v přítomnosti. Vaše přání se zhmotní velmi brzy. Odhoďte pochybnosti, strach z nedostatku nebo negativní zkušenosti z minulosti. Nalaďte se na momentální záměr.

Jestliže chcete ideálního partnera a stále řešíte křivdy z minulých vztahů, vaše vibrace je s partnery z minulosti. V momentě, kdy se oprostíte role oběti, viníka nebo jiné představy o sobě a soustředíte se na ideálního partnera, okamžitě budete rezonovat na nové vibrační frekvenci. Dáváte tak zákonu přitažlivosti zelenou, aby začal pracovat pro vás.

Máte nedostatek financí?

Bohudík i nedostatek financí je záležitostí vibrací. Proto nezoufejte, přestaňte hledat další práci a možnosti, jak peníze vyděláte, protože se vám to stejně nepovede. Začněte se učit rezonovat na stejné frekvenci s hojností. Platíte-li se špatným pocitem, rozhodně nemáte vibraci, která bude peníze přitahovat. Dozvíte-li se o finančních úspěších někoho druhého a máte u toho pocit, proč se peníze vyhýbají právě vám, opět jste na jiné vibraci. Máte-li pocit, že vám peníze utíkají mezi prsty a jste z toho nešťastní, vaše vibrace nikdy nemůže peníze přitáhnout zpět.

Ode dneška se snažte v jakémkoliv vztahu k penězům vysílat pozitivní emoce. Je jedno, zda máte radost, že můžete zaplatit složenky či sdílíte nadšení, že váš soused vyhrál v loterii nebo oslavujete finanční úspěchy vašeho bratra, ale pouze takto si ladíte vibrační frekvenci na příjem peněz. Budete-li s tímto nastavením vkládat záměry do kvantového pole, zaručeně vám musí přinést požadované ovoce.

I zdraví můžete ovlivnit

Pociťujete-li problém ve zdraví, je též nutné změnit svoji vibraci. Můžete si vybrat vibrace pacienta, oběti, chudáka, nemocného, zraněného, poškozeného, utiskovaného osudem. Můžete se též jednoduše rozhodnout pro zdravého člověka. Přijmete zodpovědnost za své zdraví a začnete si užívat svůj život v hojnosti všeho, co vás jen napadne.

Takže ode dneška se již nemůžete vymlouvat, že se vám nedaří, protože je k vám osud příliš drsný. Od této chvíli již víte, že vše je pouze důsledek vaší vibrace. A kvantujete-li pravidelně každý den bez větších úspěchů, uvědomte si, zda výsledek vašeho záměru se vibračně shoduje s tím, co opravdu chcete. Ano, je to v prvním okamžiku těžké poznat, ale naučili jste se číst a psát? Tak si nestěžujte, protože to bylo mnohem složitější.

.

2 komentáře k “Vaše sny, vaše vibrace

 1. Krásně a srozumitelně napsáno, má to jen jeden háček – a tím je nastavení systému této civilizace. Ta je úmyslně řízena tak, aby nebyla umožněna, resp. bylo maximálně omezena možnost jednotlivce využívat tento systém a to tím, že vše je nastaveno tak, aby bylo neustále nutno reagovat na vnější podněty chodu společnosti. Pokud jste 8 hod. v práci, na cestě za volantem, řešíte úřady či platby – nemáte možnost se nalaďovat, musíte se soustředit na realitu !!! Tento přepych si můžete dovolit pouze ve chvílích odpočinku, při práci na zahradě, sportu. Při občasném nalaďování se člověk nikam moc nedostane a lidé by měli pochopit že je to záměr a měli by především změnit celospolečenský systém. Není tak jednoduché se přesměrovat do pararelní reality která by k životu vyhovovala.

  • Dobré ráno,

   děkuji Vám za reakci k mému blogovému příspěvku.
   Vaše reakce je vcelku logická, ale je si třeba uvědomit, že změnou vnějšího světa pouze rozbíjíme zrcadla, která nám odráží naše nitro.
   Souhlasím, že je zde systém, který nás vlákal do slepé uličky, ale jedná se o past našeho vlastního vědomí.
   S vaším argumentem právě systém počítá a zaměstnává naši mysl na 100%, aby nám již nezbyla kapacita na „vymýšlení ptákovin“, kterými je právě opuštění tohoto systému.
   Ta past však netkví ve fyzickém světě, ale právě v tom, že jsme uvěřili iluzi práce, povinností, stresu, strachu, výčitek, viny, oběti atd.
   Skutečnost je mnohem jednodušší, než si vůbec dovedete představit a spočívá právě v opuštění těchto našich návyků.
   Dokud budete žít v iluzi, že kvůli nedostatku času a vůbec kapacity nemůžete nic změnit a budete chtít měnit systém, budete přesně zapadat do scénáře, který systém vytvořil.
   Zaobírám se tím opravdu dlouho a denně s těmito věcmi pracuji.
   Věřte mi, že pracuji na svých projektech i 12 hodin denně a někdy i více, týdně najezdím přes 1000 km, každý víkend dělám semináře po celé ČR a SK, píši knihy, články a točím videa, ale přesto jsem přesvědčen, že tu změnu mého myšlení za mne nikdo neudělá.
   Na dovolené jsem byl naposledy v roce 2017 a přesto si dovolím říct, že pracuji se svým myšlením denodenně a hledám cesty, jak změnit svůj náhled a tím i přenastavení vůči tomuto systému.
   Jestliže se rozhodneme to nechat na změně samotného systému, dočkáme se dříve svého fyzického odchodu z této reality.
   Na seminářích, které pořádám v ČR a na SK vidím mnoho lidí, kteří pochopili, že změna je možná pouze naší vlastní cestou a pochopíme-li to v širším měřítku, což se již děje, můžeme změnit okolní svět.
   Ten jediný háček je tedy pouze u nás samotných.
   Přeji Vám mnoho úspěchů při tvorbě vlastní reality a mnoho radosti na Vaší cestě.

   V hluboké úctě Jiří Lexa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *