Novoroční předsevzetí

Dnes večer máme čtení z kvantového pole v živém internetovém vysílání. Nicméně, před chvílí jsem dostal informaci o kterou bych se rád podělil v následujícím příspěvku. Jedná se o aktuální zprávu o krizi tvoření a slepé uličce, do které jsme se dostali.

Všichni vnímáme, že se s námi děje něco prapodivného. Zažíváme si mnoho úskalí na své cestě. Tedy lépe řečeno většina lidí si zažívá doslova vlastní peklo. Není důležité na jakých úrovních, protože krize v kterékoliv oblasti lidského bytí je důkaz nepochopení vlastní podstaty.

Odložení tvůrčích schopností

V první řadě jsme se dobrovolně vzdali svých tvůrčích schopností a necháváme se hromadně manipulovat. Do toho většina lidí žije v naivitě, že „oni“ něco vymyslí. Ale ve skutečnosti nejsou žádní „oni“, ani nikdo jiný. Jsme pouze my samotní a jestliže se konečně nerozhoupeme dělat  něco pro náš individuální růst a pochopení, octneme se jednoho dne na hranici, kdy pro nás, jako pro jednotlivce nebude návratu.

Dostal jsem informaci, že do roku 2032 opustí povrch Země zhruba 2/3 západní civilizace (dostávám ji opakovaně), což nastává již dnes vlivem působení rovnovážných sil Vesmíru. Není třeba se obávat, protože smrt jako taková neexistuje a každý, kdo odejde se opět vrátí, leč v jiném těle. Co je však podstatné, že jednou již musíme začít akceptovat svůj vývoj a pracovat na něm, abychom se znovu nerodili do podobné šlamastiky, v které se například dnes nacházíme.

Změňte přístup k vlastnímu utrpení

Když půjdu do ještě větší hloubky, nenacházíme se vlastně v žádné šlamastice, protože jde o náš přirozený vývoj, jen nám trochu pomáhají rovnovážné síly tohoto Vesmíru. Tyto síly však nezajímá spokojenost, či trápení jednotlivců, ale ty pracují pouze v zájmu zachování rovnováhy v Universu. Proto je nejlepší začít pracovat pouze sám na sobě, aby člověk konečně pochopil, že navyšování vibrací je růst našeho vědomí na základě našich vlastních zkušeností. Chceme-li žít v radosti, je to pouze na nás samotných a nikdo jiný to neovlivní.

Už chápete, proč se vám dějí nepříjemné věci? Nejde o to zbavit se jich ze svého dosahu, ale pochopit jejich smysl ve vztahu k nám a přijmout je jako zkušenosti, které se v momentě našeho pochopení stávají pozitivní, protože mají vliv na náš mentální růst a navýšení našich vibrací. Proto se pokuste k vlastnímu trápení přistupovat s trochu jiným pohledem

Rovnovážné síly úřadují

Mnoho lidí a zvířat opouští naši planetu již delší dobu. Je to též způsobeno rovnovážnými silami. Uvědomme si, že například živočišná výroba je největším likvidátorem životního prostředí na Zemi. Věděli jste to? Doporučuji si vzpomenout na tento fakt u nedělního obědu, kdy na vás bude z talíře vzhlížet krásně upravené hovězí maso. I v tomto případě zasahují rovnovážné síly, neboť není v zájmu Vesmíru zničit život na naší planetě. Paradoxně si ten život ničíme sami a z ohledu k tradicím, zvykům a chtíči se nehodláme vzdát našich kulinářských vymožeností.

Jde v první řadě o zisky

Informace jsou neúprosné. Jestliže člověk uměle podporuje živočišnou výrobu z důvodů nesmyslného navyšování svého kapitálu, což vydává za snahu o nasycení populace, pak je třeba snížit lidskou populaci na únosnou hranici, aby bylo dosaženo rovnováhy. K zničení života na planetě Zemi nedojde, ale i kdyby fyzicky zanikla západní civilizace, stále nám zde zůstanou zhruba 4 miliardy obyvatel.

Lidé, zamyslete se už konečně nad svým pohodlím, kterým vědomě či nevědomě pácháte největší zlo, které kdy bylo pácháno. Přemýšlejte již dnes, jak se můžete zapojit do pomoci své mateřské planetě. Je mylná představa, že jednotlivec nic nezmůže. To je pouze alibistické strkání hlavy do písku. Jednotlivec je velmi mocná bytost, pokud je vědomý.

Staňte se vědomým člověkem

Nemusíte bojovat, neboť vaše zbraň tkví ve schopnosti tvořit realitu podle sebe a zároveň uplatňovat svoji svobodnou vůli. Změňte své návyky. Vždy, když budete jíst maso, uvědomte si, že jíte svého spoluobyvatele. Potom se možná začnete shánět po informacích, jestli je maso skutečně výživná potravina, či jde o pouhý mentální návyk, který si můžete vytvořit stejně na cigarety nebo alkohol. Pochopíte, že maso vůbec k svému životu nepotřebujete a tím, že nebudete zapojeni do potravního řetězce v rámci živočišné výroby velmi účinně pomáháte své planetě.

Tím, že se nebudete podílet na pojídání živých bytostí vám začnou růst vibrace, opět se vám vrátí stoletími ztracené schopnosti a váš život se rapidně změní. Zjistíte, že váš jídelníček je mnohem bohatší, chutnější a zdravější než doposud. Všechno je o zapojení svého vědomí do každodenního života. Jakmile se stanete vědomými lidmi, pochopíte, že život je plný radosti, aniž bychom si jej museli jakkoliv zpříjemňovat na úkor ostatních obyvatel naší krásné planety Země, natož je pojídat.

Vše je na každém z vás, neboť vy jste držitelem oné svobodné vůle, kterou jste si přišli dobrovolně pěstovat do této hmotné reality. Jakmile pochopíte, že změnou potravy, návyků a životních postojů se změní i vaše tělo, délka života a především jeho kvalita, nebudete mít již zájem žít jinak. Studujte, přemýšlejte, čtěte a hledejte patřičné informace, které vás zcela jistě posunou na vaší pouti. A jestliže jste si ještě nedali novoroční předsevzetí, máte nyní možnost to napravit.

.

3 komentáře k “Novoroční předsevzetí

  1. Planeta je přelidněná, takže když část civilizace zmizí, bude zde lepší život. Pokud ale zmizí pouze západní civilizace, to co tu zůstane se vrátí do doby kamenné, protože zbytek té západní civilizované a kulturní společnosti bude převálcováno invazivním přídělem z jaksi méně vyvinuté kultury, která ustrnula ve vývoji před stovkami let. Za těchto okolností by nebylo vhodné se na tuto planetu ani vracet. Pokud je to limitováno rokem 2032, pak do toho ještě zasáhne malá doba ledová, která může způsobit nedostatek potravin a ochromit tím významnou část obyvatelstva. Je-li to možné, velmi bych uvítala ty informace z druhé strany nějak zpřesnit. Pokud je vesmír posílá opakovaně a v dosti velkých intervalech, je to důležité, ale musíme znát více. Přechod na vegetariánství se v tak krátké době nestihne a myslím že je více závažných věcí, které neumožňují rovnováhu na planetě. Tedy jestli by to šlo – zkuste se prosím poptat po podrobnostech. Předem děkuji.

    • Dobrý večer, děkuji za komentář. Již jsem si podobná čtení dělal a přišlo mi, že my si pouze myslíme, že jsme vyvinutá civilizace, ale ve skutečnosti tomu tak není. Byly tu civilizace, které se uměly teleportovat, byly tu civilizace, které využívaly jadernou energii a dokonce tu byly i použity jaderné zbraně zhruba před 30 tis. lety. Naší předností je naše tvůrčí mysl, a proto se dokážeme dostat i z této šlamastiky, do které jsme se ostatně dostali sami. Každý máme svůj podíl viny, neboť to, že se nehodláme probudit a vzít zodpovědnost do svých rukou nás neomlouvá. To, že jíme maso je pouze program v hlavě a můžeme si jej změnit, ale každý sám za sebe. Stejně tak, jako jsme si jej tam nechali vložit. Ještě se pokusím něco načíst a když to bude zajímavé, dám to nějakým způsobem na web. Přeji hezký večer. Jirka Lexa

  2. Dobrý den, velmi mě potěšila Vaše odpověď, se vším souhlasím. Překročili jsme rok 2012 a dostali jsme se do energií, kde konečně můžeme svoji tvůrčí mysl více uplatnit – je úžasné, že jsme se vším propojeni a můžeme tak léčit přírodu i sebe pouze vlastní myslí (tedy bez chemikálií) a můžeme programovat lepší budoucnost. Jako příznivec rodových statků (dle Anastázie) se velmi těším na nové generace, které již budou mít schopnosti co změní svět. A tyto děti podle všeho budou právě potomky té naší západní civilizace. Pak je otázka zda ty 2/3 západní civilizace zemřou, nebo vzestoupí do jiné dimenze, nebo je ve hře ještě něco dalšího. A proč zrovna ta západní civilizace ? Těším se, že obdržíte další informace a něco o tom napíšete. Děkuji za práci kterou děláte, mnoho lidí to inspiruje. Mějte se hezky !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *