Je tu opět rekapitulace

Blíží se čas vánočních svátků, konec roku a vstup do roku 2019. Jako vždy budeme rekapitulovat, co jsme za tu dobu zvládnuli, co nám uteklo a mnoho lidí pocítí smutek, že nedosáhli toho, po čem touží. Je to obvyklé téma v tomto období, ale ujišťuji vás, že není vůbec důležité. Proč myslet na věc, kterou jste neuskutečnili a ještě si ji vyčítat? Uvědomujete si, jak svět ve skutečnosti funguje? Pochopte už konečně, že se k vám chová jako zrcadlo a vy si dobrovolně necháte zrcadlit to nejhorší, co si můžete představit. Prožíváte-li nenaplnění svých tužeb, cítíte-li zklamání, vyčítáte-li si nesplnění určitých cílů, vaše emoce sklouznou do výčitek a máte-li strach z čehokoliv, co ještě není, vytváříte si pocity strachu.

Co jsem tím chtěl říct?

Shrnu vám tři silné emoce, které prožíváte v uvedeném případě a jsou jimi zklamání, výčitky, strach. Hovoříme-li o zrcadlení vnějšího světa, představte si, co vám může okolní Universum zrcadlit. Samozřejmě zase jen zklamání, výčitky a strach. Proto vám doporučuji, abyste se upnuli na věci, kterých jste dosáhli, a které vám udělaly v letošním roce radost. Zapomeňte na nesplněné cíle, nepokořené vrcholy a strach z toho, co teprve přijde! Jsou to jen výplody vaší fantazie a z hlediska vesmírných zákonů vás přivedou k zkáze. Nasměrujete-li svůj zaměřovač vstříc vděčnosti, radosti, pokoře, uvolnění a především k lásce, dostane váš život naprosto skvělý rozměr.

Nechte to na Vesmíru

Možná si teď říkáte, že jsem se zbláznil, vždyť jste zažívali v uplynulém roce mnoho útrap a proč si je tedy nepřipomenout, že? Odpovím vám, že byste se měli v tuto chvíli zaměřit na vše, co ve vás vzbuzuje pozitivní emoce. Všechno, co se ve vás odehrává je dříve nebo později zrcadleno Vesmírem a dostanete to ještě silněji, než dříve. Proto se soustřeďte na situace v uplynulém roce, které ve vás vyvolaly klid, radost, vděčnost, lásku a pohodu. Poslední krok, který byste měli udělat je, že vše přenecháte Vesmíru. Chápete mě? Dobrá, tak ještě jednou. Nepovedlo se vám v letošním roce něco, po čem jste lačnili, je to tak? Pusťte to z hlavy a soustřeďte se na to, co se vám pro změnu povedlo! Vzdejte za to vděk, prociťte radost a tím dáváte úžasné vibrace Universu, aby tvořilo ve váš prospěch. A co vy víte, možná se právě uskuteční věc, která se vám nepovedla, ale kterou jste zkrátka nechali, aby ji za vás Vesmír zařídil.

Buďte opět dětmi

Vraťte se do pocitů, kdy jste si bezstarostně hráli jako děti. Nepotřebovali jste zhola nic a prociťovali jste jednu velkou radost. Zkuste to znovu a budete velice překvapeni, co se bude dít. Nedělejte to však zištně, ale s radostí, láskou a vděkem. Ostatní už přijde samo. Čím více vděčnosti projevíte, tím více skvělých prožitků, věcí a situací budete v budoucnu mít. I k tomu jsem si vytvořil rituál vděčnosti, o který se s vámi rád prakticky podělím na semináři Kvantsurfing, jenž mám připravený na rok 2019 a to je například jedna z úžasných věcí, které věnuji svou pozornost. Vždyť zrcadlo duše funguje nekompromisně a já se mohu rozhodnout, kam svou energii dávat. Zkuste to také – buďte opět dětmi.

.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *