Finanční prosperita II

Jedno malé cvičení

Pokud chcete využít tento a předchozí příspěvek v praxi, tak si udělejte malé cvičení:

  1. Ještě jednou si přečtěte předchozí článek Finanční prosperita I.
  2. Navnímejte svůj vztah k penězům.
  3. Pomalu s rozvahou si pokládejte následující otázky:

„Mám negativní myšlenky ve vztahu k penězům?“– dospějete-li k zjištění, že nějaké najdete, napište si je konkrétně na papír.

„Mám strach?“– pokud ano, napište si jej.

„Pociťuji někdy obavy?“– najdete-li obavy, tak si napište, čeho ve vztahu k financím se týkají.

Rozepište se o svých negativních pocitech. Popište si je, rozeberte je a až si budete myslet, že vás již nic nenapadá, tak si dejte ještě pár minut na zamyšlení, jestli se ještě něco nevynoří z podvědomí. Jak si budete jisti, že více toho nevymyslíte, tak si své obavy a negace rozeberte ve smyslu – co by se mohlo stát nejhoršího, kdyby se vyplnil můj strach… Jak bych to řešil(a)? Dostaňte se k nejhorší variantě a přijměte ji jako fakt, smiřte se sní a poděkujte za skutečnost, že vám přišla jako jedna z možností. Tím již negativní scénář máte a nyní se věnujte konstruktivnímu řešení svého problému, jako práce s cíli, se zrcadlem, se záměrem atd. Využijte své vizualizace nebo si pošlete záměr k tvorbě vaší reality podle vašeho přání. Záměry se posílají jednoduše. Mnoho z vás s tím již nemá problém. Pokud nevíte, jak poslat záměr, tak můžete navštívit můj seminář nebo si pořídit knihu “Jak se dožít smrti?”, ve které je popsán podrobný návod k práci se záměry, stejně jako s kvantovou vlnou.

Upřímnost sama k sobě se vyplácí

Pokud jste k sobě upřímní, máte velkou část cesty k finanční prosperitě za sebou. A vděčnost? Projevujete vděčnost za vše, co přijde do vašeho života? Pokud ano a stále to nefunguje, je třeba hledat dále.  Dokážete se radovat i z maličkostí? Máte peníze na základní potřeby? Pokud ne, projděte si předchozí otázky a rozebírejte si je třeba den, dva, tři, či celý týden, protože někde výše jste nebyli zcela upřímní.  Jestliže máte na základní potřeby, tak se zeptejte k čemu potřebujete větší prosperitu?

Na svém semináři se věnuji fenoménu vděčnosti, protože právě ona může být v mnoha případech pojítkem mezi námi a přílivem hojnosti ve všech směrech. Co když vám pouze chybí vděčnost? Rozeberte si detaily své situace a vzpomeňte si, zda za všechno ve svém životě děkujete. Zamyslete se, proč vlastně chcete prosperitu? Je to velmi nutné. Mnoho lidí chce nejprve hojnost a myslí si, že až po tom, co budou přehrabovat peníze hráběmi se teprve rozmyslí na co je vlastně využijí. V počátku to však jde velmi těžce. Je třeba celý přísun nastartovat a přesvědčit Vesmír, aby vám to zrcadlil. Jestliže máte pevný cíl, ulehčíte práci nejen sobě, ale celému Universu.

A jsme opět u zrcadlení

Vesmír je ve skutečnosti nastaven tak, aby fungoval v  jednoduchosti. Proto je třeba zaměřit se na jednoduchost. Jakmile pojmeme přesvědčení, že vše je jednoduché, bude nám to zrcadleno. Mnoho lidí se domnívá, že používám nějaké kouzlo nebo techniku, ale pochopte, že jediná technika, kterou se můžeme naučit je používání vlastního srdce a mysli.

V první části příspěvku jsem zmínil vděčnost. To je přesně ta vlastnost, která nám mnohdy chybí, ačkoliv je jediným pojítkem mezi námi a prosperitou. Jestliže Vesmír zrcadlí naše emoce, myšlenky, posty a celkově nitro, tak i vděčnost bude zahrnutá v odrazu. Pokud žijete celý život vděčností, radostí, pokorou a láskou, tak vám Vesmír bude tyto ctnosti zrcadlit. Mnoho lidí však přichází, že všemi těmito atributy žijí, ale jejich život podle toho nevypadá. Po bližším průzkumu zjistíme, že jde pouze o jejich povrchnost

Na seminářích se snažím posluchače učit jednoduché techniky, kterými se snadno přiblíží k prosperitě. Vždy však zdůrazňuji, že bez sebereflexe žádná technika nefunguje. Nebojte se pracovat v první řadě na sobě, svých pocitech a myšlenkách, protože právě ony vás dovedou k absolutní hojnosti. K čemu vám je technika zrcadla nebo vizualizace, či kvantová vlna, když máte neidentifikované skryté zranění a Vesmír vám na něj odpovídá jinak, než by si představovali?

A v tom je právě mistrovství práce na sobě. jestliže pochopíme, co nás může vnitřně brzdit a vezmeme to jako spojence, potom se velmi brzy posuneme k vytouženému cíli. Když nalezneme sami sebe, dostaví se nám prosperita, radost ze života, báječné vztahy a budeme oplývat jedinečným zdravím. Klíč k tomuto zázraku máme každý ukrytý ve svém srdci a nádherné je, že máme neomezené množství času k jeho nalezení.

.

3 komentáře k “Finanční prosperita II

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *