Jak docílit vítězství v situaci, když se nedaří?

Všichni jste si někdy prošli situací, kdy se vám nedaří. To je zcela přirozený jev. Nepřirozená však bývá naše reakce. I to se dá zcela jasně očekávat, ale naučíme-li se přijímat dočasné prohry určitým způsobem, můžeme na tom pouze vydělat.

Jestliže se nám cokoliv pokazí a může to být opravdu vše v našem životě, tak bychom si měli zachovat chladnou hlavu. Nechat si čas na rozmyšlenou, protože řešit něco ve stresu nepřinese žádný výsledek a naopak nás to může pouze zbrzdit.

Dočasný propad může být signálem

Dočasný propad může signalizovat, abychom se připravili na nový vzestup a nabrali sílu, protože ji budeme potřebovat. Jestliže se nám přestane dařit, můžeme se rozhodnout pro postoj, který si k dané situaci vytvoříme. Jestliže budeme nadávat, trápit se, rozčilovat se a zkrátka si problém připustíme, tak vlivem vesmírných zákonů se nám problémy navýší. Pokud se však rozhodneme, že pohromu přijmeme jako dar, můžeme se dočkat zajímavých věcí.

Universum pracuje vždy nikoliv pro nás nebo proti nám, ale tak, jak si řekneme. Ono nám pouze zrcadlí naše nitro. Naladíme-li se například na pocit vděčnosti za dočasný pád, Vesmír nebude řešit náš dočasný pád, ale bude nám zrcadlit stav, při kterém budeme moct setrvávat v pocitu vděčnosti, což je obvykle něco, co nám dělá radost. Ale ve chvíli, kdy „nemáme důvod“ k radosti si jej prostě musíme vytvořit sami tím, že budeme hledat v momentálním propadu posun k něčemu velkolepému.

Vítěz od narození

Narodili jste se pro získávání zkušeností v této realitě skrz hmotu. Každý člověk má svobodnou vůli a sám si rozhodne, jaké zkušenosti do svého vývoje potřebuje. Jestliže žije dlouhodobě ve vzorci oběti, tak si bude tuto zkušenost užívat do té doby, než se rozhodne pro jinou. Vidíte tu jednoduchost?

Každý jsme vítězem velkého závodu již při našem narození. Zamysleli jste se někdy, jaký závod jste museli vyhrát co by spermie? A že nás tam byly miliony! Tak proč si neudržet svoji unikátnost kdykoliv a kdekoliv? Jste vítězem svého života a překážky přijímejte s noblesou šampiona. Přestaňte se porovnávat s druhými lidmi a hleďte pouze na své cíle, které si sami tvořte.

Přijde-li do vašeho života jakýkoliv propad, tak je to pouze signál, že se můžete těšit na něco mnohem lepšího. Projevte vděčnost za tento dar a držte se pocitu, že máte svůj život pod kontrolou, protože jste přijali i dočasný pád. Zkuste to, vydržte půl roku, vzdělávejte se, poslouchejte své srdce a změna na sebe nenechá dlouho čekat.

.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *