Jak si kdykoliv navodit jarní náladu

Blahodárný vliv jara

První jarní dny vás doslova inspirují svojí chutí k životu. Energie, která se při tom rozlévá snad v celém Vesmíru prostupuje každičkou bytost. I každý z vás to cítí. Někdo intenzívněji a jiný zas méně.  Jaro je jakýmsi znovuzrozením každičké buňky, bytosti, ale i celého Universa. Proto má na vás tak blahodárný vliv.

Celá příroda se obnovuje a nabírá novou sílu do života. Využijte tohoto jarního času k přijímání blahodárné energie povzbuzující na fyzické i mentální úrovni. Zapamatujte si pocity, které v tomto období prožíváte, neboť si z nich můžete udělat jakýsi akumulátor na pozdější roční období. A vždy, když vám v průběhu zbytku roku nebude do zpěvu, tak se zastavte, zavřete oči a vraťte se ve vzpomínkách právě sem.

Mějte jaro každý den

S jarními emocemi můžete každé ráno opouštět svoji vyhřátou postel a věnovat si 5 minut tím, že si představíte jaro. Vybavíte si každou rostlinku, každé zvíře a hlavně sami sebe, jak blahodárně na vás jaro působí. Podstatou není návrat jen ve vzpomínkách, ale především v pocitech. Je to velmi jednoduché, rychlé a účinné.

Vyzkoušejte tento způsob, třeba právě vám umožní zklidnění, regeneraci, či radostné nekončící stavy každý den. Uvědomte si, že není mnoho lidí, kteří by měli jaro každý den.

.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *