Věřte pouze sami sobě

Čtení z kvantového pole, 10. 10. 2017

V úterý 10.10.2017 jsem se opět napojil na kvantové pole a přišla mi tato informace.

Drazí Češi a Slováci,

mnoho z vás se v současné době doslova pere s životem a neví, co dál. Svět, jakoby přestal fungovat. Nevidíte smysl vašeho počínání a především necítíte žádnou velkou odezvu. Všude slýcháte, že se něco děje na energetické úrovni. Někteří tomu nevěříte a jiní to zase přehání s „věřením“. Výsledek je však stejný. Většina z vás je frustrovaná, protože nevidí světlo na konci tunelu.

Je okolo vás mnoho guru, kteří se snaží strhnout vaši pozornost a mnozí nevíte, zda věřit těm politickým slibům, či příslibům v hojnosti, anebo nabídkám věčného života.

Věřte pouze sami sobě

Věřte pouze sami sobě. Poslouchejte svá srdce, protože pouze v nich je pravda. Každý jste tu sami za sebe a nikoliv abyste poslouchali kohokoliv jiného, protože to může být pouze vaše svobodná vůle, ale v první řadě poslouchejte sebe.

Nemusíte věřit ničemu, ale snažte se poslouchat to, co cítíte, že je správné. Jestliže se vám líbí chodit denně na procházky, tak to dělejte a jestliže se vám líbí sedět denně v kině, či kavárně, tak to dělejte, jestliže vám to dělá radost.

Někdo se vás snaží strhnout na svoji stranu tím, že vám podsouvá co všechno máte dělat, abyste byli šťastní, ale jak to může vědět? Vždyť každý víte moc dobře sám, co vás dělá šťastnými lidmi.

Váš svět se mění

Váš svět se mění a můžete tomu říkat změna energií nebo vývoj, či posun. Důležité je, abyste si každý našli v tom novém světě své místo. Místo, které vám dělá radost a kde se cítíte dobře. Uvědomte si, že tuto jednoduchost za vás nemůže udělat nikdo jiný a pokud se rozhodnete pro nějakou cestu, tak jí prostě budete šlapat. Tak to zkrátka je.

V poslední době se okolo vás objevují informace, že hrozí vypuknutí války odstartované migrační krizí a další zastrašující praktiky. Uvědomujete si, že pokud je nebudete akceptovat jako jednotlivci, jako bytosti, jako lidé, tak se vás prostě netýkají? Ano, tak je to jednoduché. Uvědomte si, že vše, čemu věnujete svoji pozornost se podle toho vyvíjí a chová. Nebojte se ve svém životě věnovat pozornost jen tomu, co ve svém životě chcete mít. Zatím se z větší části věnujete věcem, které nechcete, které vás otravují a které vám vadí. Tak se nedivte, že jich máte plný svět! Strach je nejlepší paralyzér, který lze k manipulaci lidí použít a pokud jej přijmete, budete paralyzováni.

Odložte svůj strach

Najděte v sobě sílu věnovat svoji pozornost tomu, jak chcete, aby váš svět vypadal. Představujte si denně svět, v němž vše funguje tak, jak vy si představujete a vydržte si alespoň půl roku nevšímat toho, co se okolo vás ve vaší realitě děje a na stejnou dobu odložte svůj strach. Slibte si, že se k strachu zase vrátíte, pokud bez něj nemůžete vydržet. Po půl roce nebudete již s tímto myšlením chtít přestat, protože, se váš život zásadně změní.

A ještě jedna důležitá věc! Buďte vděčni, že jste se mohli narodit tam, kde právě jste, protože Češi a Slováci mají mnoho společného. Minimálně máte společnou zem, kterou rozdělila obyčejná touha po moci, zisku a chamtivost. Jestliže si budete tuto zem představovat znovu jako společnou a budete se k sobě chovat s láskou, tak zcela jistě dojdete do momentu, kdy se vaše země spojí a budete opět jeden stát.

Buďte vděčni za vše

Buďte vděčni za vše, co máte ve svém životě k dispozici. Nechtějte víc, ale chtějte žít kvalitnější život. Nikoliv po materiální, ale po lidské stránce a nebudete se stačit divit, co se okolo vás bude za chvíli dít. Neveďte boj proti vašim politikům, uvědomte si, že boj opět probouzí boj, ale přijměte je se soucitem, neboť vaše energie je zcela jiná než jejich. Následně zjistíte, že oni tam nebudou a objevíte na jejich místech nové a zcela jinak orientované politiky, kterým nejde o majetek, o moc, či jiné výsady, ale ty, kterým jde skutečně o lidi, o zemi, které slouží a o všeobecné blaho.

Možná, že vám tato informace přijde moc ideologická, ale to si může myslet pouze člověk, který nenese a nechce převzít zodpovědnost do svých rukou. Chopte se zodpovědnosti, je to vaše svobodná vůle a vyzkoušejte tento model, protože právě tento model může fungovat a přivést vás tam, po čem všichni toužíte.

Začněte sami u sebe

Najednou zjistíte, že mezi vámi je mnoho šikovných lidí, kteří mají zájem svůj um věnovat na oltář vlasti pro dobro všech, ale v současnosti ještě nepřišel jejich čas. Uvidíte, že přijde den, kdy nebudete muset platit za energie a dělat další nesmysly, do kterých jste byli uměle vlákáni. Jen začněte sami u sebe a pokud souhlasíte s touto informací, tak ji šiřte mezi své bližní, aby pochopili, že nic není ztraceno a naopak, že vývoj probíhá, změny jsou součástí vývoje a vy máte velkou šanci žít tak, jak chcete, v lásce, pokoře, toleranci a svobodné vůli.

Tato informace je součástí vašeho vývoje a vaše přirozené právo je si vybrat, zda ji využijete, či nikoliv, a proto je pouze na vás, zda se vaše myšlení, návyky, činy a životy změní, či nikoliv. Všichni jste páni své situace a nyní přišla velká šance něco ve svých životech změnit.

Češi a Slováci, buďte svorní a važte si jeden druhého, protože jedině tak můžete inspirovat svět. Inspirovat jej skutky.

Jste úžasní a celý Vesmír vám věří, že svoji misi dokončíte.

.

Komentář k článku “Věřte pouze sami sobě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *