Milovaní Slováci a Češi

Čtení z kvantového pole, 16. 10. 2017

Vážení přátelé,

dnes mi od rána chodí nějaké informace. Jelikož se díky tomu nemohu soustředit na nic jiného, tak je to asi impuls, abych je kompaktně načetl. A toto se mi podařilo z kvantového pole stáhnout.

Otázka: Je náhoda, že dostávám celý den nějaké kusé informace?

Odpověď: Není, pouze tě bylo třeba upozornit, aby ses konečně dnes zastavil, vypnul svoji mysl a byl konečně v něčem užitečný 🙂

Otázka: Jsem jedno ucho

Odpověď: To tedy máš pravdu 🙂

Otázka: To jsem si zase nahrál na smeč 🙂

Odpověď: Ty to ustojíš 🙂

Otázka: Děkuji za kompliment a jestli mohu požádat k věci

Odpověď: Kam pospícháš? Vždyť sám razíš heslo, že u ničí rakve nestojí fronta. Každý si tam dojde dle své potřeby, tak není kam spěchat.

Otázka: Opět jsem inzultován a už nebudu pokládat žádné otázky 🙂

Odpověď: Nu, dobrá, pokračujme v tom, proč jsme dnes napojeni.

 

„Milovaní Slováci a Češi,

uvědomte si, že v současné době stojíte na hranici, mezi novým a starým systémem. Ačkoliv se to tak nemusí jevit, je podstatné, co se děje ve vašich myslích a ve vás samotných. Mnoho z vás zažívá těžké chvíle. Zažíváte je v osobních životech, v práci, ale i v politických otázkách. Trápí vás doslova bezmoc, že nemůžete určité věci ve svých realitách ovlivnit. Mnozí z vás již nemají sílu bojovat a vzdávají to. Někteří zase střílí jakoby naslepo a bezvýsledně. Výsledkem je otrávený lid na Slovensku i v Čechách a každý doufáte, že s tím „někdo“ „něco“ udělá. A tady máte odpověď: Nikdo s tím nic neudělá, pokud se do toho nezapojíte svorně, jako jeden celek.

Možná to zní velmi hrubě, až destruktivně, ale přestaňte konečně bojovat, přestaňte doufat v někoho a něco, ale zapamatujte si jednu jedinou pravdu. Že každý z vás je hybatelem celého vesmíru, ale aby svoji sílu opravdu mohl využít, je třeba si ji uvědomit, opět ji přijmout a být si vědom, jak jste silné a mocné bytosti. Věřte, že i v Bibli není nadarmo psáno, že Bůh stvořil člověka k obrazu svému. Myslíte, že jsou to jen planá slova? Můžete si být jisti, že v Bibli je mnoho mylných informací, ale tato je pravdivá. Jen vám ji nikdo nevysvětlil. Vy máte jednu vlastnost, kterou nemá na Zemi nikdo jiný a tou je svobodná vůle. Díky svobodné vůli můžete tvořit. Zároveň je to vámi nedoceněná věc, s kterou disponujete.

Vrhněte se na vlastní tvorbu

Zahoďte proto všechny své obavy. Přestaňte mít ze všeho strach a vrhněte se na vlastní tvorbu. Na jakou? Na tvorbu vlastní reality! Jste úmyslně strašeni, ale ve skutečnosti vaše země skýtají mnohem více bezpečí, než kterékoliv jiné na území dnešní Evropy. Musíte si uvědomit, že současná světová elita je ve většině případů nevědomá, a proto si myslí, že její tahy, na úrovni energií z minulého století, budou mít stejný efekt, jako v minulosti, ale opak je však pravdou. Dnešní lidé se masívně otevírají všemu, co se nám tento destruktivní systém snažil zamlčet a cítí, že se něco výrazně mění.

Soustřeďte se proto na krásy tohoto světa, na krásy své vlasti, hledejte v lidech jen to dobré, ale v první řadě pracujte na sobě a myslete na sebe, což znamená, abyste pochopili, že pouze vy, jako jediná osoba jste hodni své vlastní lásky a jakmile to pochopíte, tak zjistíte, že se stejně chováte i k okolí, protože to je zákon Vesmíru.

Pokuste se dělat něco jinak než doposud

Vše je na vašem rozhodnutí, ale pokuste se dělat něco jinak než doposud. Najděte si například jinou zábavu, než je televize, což je masové vymývání mozků, které si ještě každý sám platí. Zbavte se televize a čas, který věnujete sezení před ní si darujte jako dar. Začněte v tu dobu meditovat, číst knihu nebo jen tiše sedět a pozorovat vlastní myšlenky. Zastavte se a pozorujte svět. Naleznete mnoho nádherných věcí, které se stanou vaší realitou, budete-li chtít.

Uvědomte si důležitou úlohu, kterou z hlediska dalšího vývoje budete mít. Ať se to ostatním evropských národům líbí, či nikoliv, tak pouze vaše dva národy si vysloužili karmickou neutralitu, neboť jste si maximálně řešili své spory v rámci svého území a nedrancovali okolní svět. Tím máte nyní trochu jednodušší situaci, že se žádný konflikt nebude na vašem území odehrávat, ale zároveň máte i velkou zodpovědnost, protože se k vám budou ubírat vaši evropští bratři ze západních zemí, kterým je již nyní zabíráno jejich území jakoby neviditelným nepřítelem. Lépe řečeno viditelným, ale jejich vlády jsou nevidomé.

I to má svůj smysl a vy buďte v naprostém klidu, co se týče vašich vlád, protože jsou přesně takové, jaké v tuto chvíli potřebujete. Situace se bude poměrně rychle měnit, ale budou se měnit i zákony, které umožní změnu vlády v průběhu jejího volebního období. Ano, je to pro vás některé nesmyslné tvrzení, protože máte neprogramovaný systém ve kterém momentálně žijete, ale v blízké budoucnosti se budete muset smířit s daleko tvrdšími změnami, než je tato.

Není rozdílu v majetku, či v penězích, ale v pochopení

Připravte se na skutečnost, že bude okolo vás odcházet mnoho lidí z této pozemské pouti a nikdo nevíte, kdo budete ten, který odejde. Neexistují vyvolení nebo lepší, či horší. Není rozdílu v majetku, či v penězích, ale v pochopení. Ten, kdo pochopí, že smrt neexistuje a je pouhým nástrojem systému, jak zastrašit lidi, tak se mu bude odcházet snáz, neboť pochopí, že se v brzké době opět vrátí.

Ano, vy všichni se vracíte zpět, dokud se vaše duchovní vědomí nepozvedne a v současnosti se pozvedá i díky navyšování vibračního pole, ale i tak v rámci urychlení je třeba, aby ze své pozemské mise odešly přibližně dvě třetiny lidí, což znamená velké číslo v pozemském měřítku, ale z hlediska věčnosti a kvantového pole to je nepatrné množství. Proto se neobávejte ani této alternativy a pracujte na svém pochopení. Pak zjistíte, že smrt je plané slovo, které lze nahradit jiným, přijatelnějším výrazem, jako je změna, transformace, odcestování, či přechod do jiné dimenze.

Vnímejte svět jinak, než jste byli naučeni a učte se tomu, čemu říkáte duchovní rozvoj tak, abyste byli opět těmi mocnými, tvůrčími bytostmi, které převezmou svůj domov na Zemi zpět do vlastních rukou a kde budou moudře žít.

Slováci a Češi,

máte jedinečnou a naprosto mimořádnou příležitost změnit svět, který je naprosto záměrně drancován určitými skupinami, s kterými není třeba bojovat fyzicky, ani jiným způsobem. Jediná možnost, jak je odzbrojit je v posílení vašeho myšlení a vaší kreativity. Věnujte pozornost životu na Zemi takovému, jaký jej chcete mít. Tvořte jej v těch nejkrásnějších barvách, myslete ve vzorcích, že vše je možné a tudíž se zbavíte negativních vzorců, kterými tyto skupiny velmi posilujete.

Buďte si vědomi, že vaše individuální síla je nekonečná a nepotřebujete žádného duchovního, ideového, či jiného vůdce, protože tím vůdcem jste každý uvnitř sebe. Pochopte, že když si každý připustíte tuto myšlenku, začnete ji rozvíjet a změníte si své vlastní životy, tak z vašich řad vzejde člověk, který je tam už dnes připraven, aby vám byl oporou, aby vás podržel, jako lidi a národy, ale aby vás též reprezentoval na mezinárodní úrovni.Ne však, aby vám vládl, protože vědomý člověk nepotřebuje, aby mu někdo vládl.

Zjistíte, že je mnohem dokonalejší systém než jsou volby a které vás již brzy čekají v obou zemích. Tento dokonalejší systém je síla srdce a tvořivé myšlenky. Nehledejte zatím odpovědi typu, jak to může fungovat, když do člověka nevidíme a jak bychom jej mohli odhadnout apod. Protože jakmile se naučíte vnímat své nitro, tak to naučíte své děti a ony to naučí zase své potomky. Náhle zjistíte, že vnímáte sami sebe podstatně jinak , což je cesta vašeho vývoje.

Buďte svorní a věřte, že vás čeká excelentní budoucnost.

.

2 komentáře k “Milovaní Slováci a Češi

  1. Moc Vám děkuju, to jsem potřebovala slyšet :-)). Člověk to ví, ale přesto má tendenci se ztratit ve vlastních emocích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *