Tomáš Baťa

Čtení z kvantového pole a zvědomování příčin – 10.9. 2017 Zlín

 

Jsem napojen v tuto chvíli na energii Tomáše Bati?

Ano.

Vzhledem k tomu, že jsme ve Vašem městě, ve Zlíně, tak bych Vám rád položil otázku, jak se díváte na současnou ekonomickou situaci?

Vítejte ve Zlíně. Bohužel má vize tohoto města byla trochu jiná, ale to už je historie. Současná ekonomická situace je velmi široký pojem. Jakou máte na mysli?

Jak se díváte na ekonomiku naší země, samozřejmě, kam ekonomika naší země bude spět?

Z mého pohledu, pokud to vezmu z pohledu podnikatele, který si vážil lidí, se nacházíte ve velmi složité situaci, protože ti velkopodnikatelé, kteří se dnes chvástají, jsou možná z mého pohledu dobrými handlíři, ale chybí tam lidskost, kterou jsem vždy prosazoval. K čemu bude velkopodnikateli majetek v astronomických hodnotách, když bude mít okolo sebe nešťastné lidi, zubožené lidi, podceňované zaměstnance, a celkově smutek. K čemu to spěje? Pokládá si někdo tuto otázku?

Z hlediska podnikatele by takovýto způsob byl pro mě nepřípustný. Ale vzhledem k tomu, že už jsem zcela jinde, tak procházíte naprosto skvělým vývojem a vy potřebujete jako národ pocítit, že byste měli jednoho dne opravdu zvednout hlavy a nenechat po sobě nikoho šlapat. A ono k tomu velmi brzy dojde, ale zřejmě vás to ještě tolik nebolí.

Vaše ekonomika bude stále jak na miskách vah, ale dočkáte se i toho, že bude nejstabilnější z celé Evropy, protože ekonomický zázrak, který je u vašich západních sousedů jaksi přestává být zázrakem, ale ukázkou toho, jak lze velmi rychle a jednoduše zruinovat velmi precizně fungující ekonomika. Proto se neděste, proto ale otevírejte svá srdce a věnujte se především studiu své a celkově lidské duše, neboť v budoucnosti to bude daleko důležitější než celá ekonomika a ještě vaše generace zažije, že budete toto vyučovat západní kultury.

Doufám, že jsem vám nezkazil zbytek dne ve Zlíně. Ještě nějaké otázky?

Posluchačka semináře: Jak se díváte na politiku pana Babiše?

O čem myslíte, že celou dobu hovořím? To je člověk, který vám ukazuje pouze zrcadlo toho, že si necháte na sobě štípat dříví. Položte si otázku: nechali by si to líbit Slováci? Proč nezůstal na Slovensku? Protože by mu to nikdo nebral – tyto jeho experimenty. Slováci mají oproti vám výhodu, že se dokážou daleko razantněji ozvat, ale vy se to naučíte, respektive budete to naučeni právě tímto člověkem. Takže vše je tak, jak má být. Mohu Vám ještě něco zodpovědět?

Posluchačka semináře: Kde v minulosti to vzniklo, že my Češi po sobě necháme tak šlapat?

Ve vašem národu byla potlačována jeho přirozená vlastnost, která pocházela již z dávného Slovanství. Tak mnoho jistých osob se snažilo vštěpovat, že pocházíte ze starých germánských rodů, z Keltů, ba dokonce ze severských národů. Ten prapůvod je ve Slovanství. A protože došlo k určitým politickým posunům v těchto zemích, tak bylo třeba tyto kořeny přerušit. Poslední skutečný státník, který tuto zemi měl rád a podporoval obyvatelstvo, byl císař Karel IV. Následně už šlo o pouhé pokusy, ačkoliv znovuzrození po třistaleté Habsburské monarchii bylo jakousi nadějí, která vyvolala obrovskou vlnu vlastenectví v českých zemích.

Bohužel co se nepovedlo Habsburkům, povedlo se Němcům! Následně přišel komunistický režim, který byl bohužel již důsledkem vaší rozmanitosti, neboť zde už jste si vládli sami. A ten prapůvod té vaší neochoty se ozvat, byl právě v Habsburské době, kdy zde byly potírány veškeré nálady, které vystupovaly z obyvatelstva, a vy jste byli již unaveni tím, co se dělo. Následně po válce a v době socializmu jste to již vzdali. A každý si hlídal pouze to své. Naučili jste se spoustě „dobrých věcí“, zajímavá hesla se zde rodila „jako kdo nekrade, okrádá rodinu“ a bohužel teď se z toho všeho dostáváte.

A vzhledem k tomu, co se děje, tak i vlastenectví, které by mohlo mít v součastnosti své nové základy, je bráno jako přežitek nebo dokonce jako slabost. Ale nemusíte se obávat, všechno se spraví a ještě vaše generace zažije, že se znovu semknete a že budete opět pevní v kramflecích a váš národ bude velmi silný a bude v jednotě, společně se Slováky, protože nedílně patříte k sobě, i když prapůvody jsou trochu odlišné. Ještě nějaký dotaz?

Posluchačka semináře: Můžu vědět, jaká velká ztráta lidstva bude?

Ačkoliv tímto jsem se nikdy nezaobíral, tak informace jsou, že 2/3 lidstva musí opustit váš svět. Ale můžete být v klidu, nebude to dlouho trvat, máte na to zhruba 15 let.

 

.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *