Je něco, co bychom měli vědět?

Čtení z kvantového pole 25.6.2017 Praha

Mohu v tuto chvíli komunikovat s Abrahamem tak, jak komunikuje Ester Hicks?

Ester jsme si vybrali z určitých důvodů, ale můžeme to zkusit.

Co je pro naši skupinu v tuto chvíli nejdůležitější a co byste nám poradili?

V tuto chvíli každý řešíte své osobní záležitosti a je třeba si uvědomit, že dokud nebudete mít toto vyřešeno, nemůžete být přínosem celku. Tím, že každý pracujete na sobě, stáváte se mnohem přínosnějšími pro celek. V tuto chvíli je nutné pracovat na pochopení sami sebe, svých nedostatků, svých problémů, všeho, co vás trápí. Uvědomit si, proč se Vám to v tuto chvíli děje, proč vás to trápí a tím dojde k uvědomění. A vlastně rozplynutí tohoto problému, navýšení vašich vibrací a k posunu ve vašem vývoji. Mimochodem všichni zde přítomní máte nějaké společné inkarnace a v tomto složení jste se potkali naposledy v Egyptě.

Je ještě něco, co bychom měli vědět?

Velmi slušně jste si odpověděli při vašem vzájemném čtení a je zajímavé, že jste byli velmi přesní. Důležité je, aby každý našel to, co hledá, v ostatních výkladech.

Můžete mi dát informace ohledně naší republiky a Slovenska?

Tyto dva státy jsou již velmi dlouho určitým bodem, který by se měl stát jakousi oázou v již tak turbulentním světě. Vaše karmická zátěž je nulová a jediné problémy, které momentálně u vás vyvstávají, si děláte sami jako obyvatelé. Ale i to je součástí plánu, neboť vaše vývojové stádium to potřebuje, aby bylo něco dovršeno. Ti lidé, kteří mají v budoucnu pomoci těmto zemím, již své instrukce mají na úrovni své duše a každý potřebný se včas probudí.

Není třeba se ničeho obávat, protože velmi brzy dojde ke změně světového řádu a vaše země bude na zcela jiných principech. Ne snad, že by to bylo jednodušší, že by to byla nějaká procházka, ale nemusíte se obávat toho, co bude následovat v západní Evropě a ostatních koutech světa. Uvědomte si, že od vás by měl jít nový proud duchovního, ale i kultovního rozvoje do celého světa a mnohé státy se budou od vás opět učit, protože vaše energetické, duchovní a mentální nastavení je k tomu předurčeno.

Je ještě něco důležitého, co bychom měli vědět?

Věnujte se svému rozvoji, nikoli strachu a nepodléhejte zbytečně panice, která je záměrně šířená médii. Vše je k vašemu oklamání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *