Čtení z kvantového pole první Májovou neděli 2017

Prosím o informaci k stavu našich vibrací

Dnešní uspěchaná doba zapomíná na mnoho krás, které skýtá náš život. Odklání nás především cestou materiálních požitků, jejichž dosáhnutím zjistíme, že se jedná o slepou kolej a hledáme dál. Málokdo si, bohužel, uvědomuje, že může žít skvělý život v hojnosti všeho, co jen chce, ale musel by se zkrátka pustit vzorců nasbíraných na své pouti.

Máme hodně očekávání a to je další chyba, které se dopouštíme, protože již neumíme být ve svém klidu. Neumíme se uvolnit, oprostit od vnější reality a naivně si myslíme, že to, co nám vadí hmatatelně na našem okolí, že to co vidíme a můžeme zkrátka dokázat, tak to musíme změnit. Přitom se jedná o nejdůmyslnější zrcadla, která si můžeme na cestě navyšování našich vibrací vytvořit. Uvědomme si, že vše, co je vně nás je opravdu jen zrcadlo a my můžeme změnit pouze svůj pohled. Pak se nám navyšují vlastní vibrace. Dokud bortíme zrcadla, tak vlastně nic neděláme a jsme ve stádiu čekání na uvědomění.

Dostali jste se do bludného kruhu, z kterého se můžete dostat jen vy sami, svým vlastním přístupem k sobě. Nejrychlejší způsob, jak změnit svoji realitu je zastavení svých myšlenkových pochodů a doslova vypnutí mysli. Při našem hektickém způsobu života to není samozřejmé, a proto je to třeba trénovat. Čím víc se soustředíte sami na sebe, na svá nitra, na svá přání a tužby, změní se vaše realita. Tím, že budete věnovat svým činnostem moře času, zničíte pouze svá těla a výsledek bude ještě horší než v prvním případě.
Jsou mezi vámi tací, kteří vás neustále ženou k zvyšování výkonu, tak je nechte, ať si zvyšují svůj výkon nesmyslným způsobem a radši začněte smysluplně navyšovat své vibrační pole. A tím všechny tyto jedince, kteří pouze nechápou skutečnou podstatu Vesmíru, budete doslova šokovat svými výkony a tím zároveň motivovat k přijetí nových návyků v jejich uspěchaných realitách.

Prosím o krátké vyjádření k situaci dnešní Prahy

Otázka je o kterou situaci máte zájem?

O situaci týkající se vibrací a energie Prahy

Praha byla již v minulosti označena za hlavní místo přerodu do nového systému, ale v současnosti probíhá poměrně složitá situace, která se započala v úvodu roku 2017, neboť na území Prahy panují poměrně nízké vibrace, které nedovolují navyšování a zároveň většina českých tzv. ezoteriků se nechala ošálit temnotou, ačkoliv z hlediska jednoty by to v současnosti mělo být lhostejné. Vzhledem k nepřehlednosti situace dochází v současnosti k vzniku tzv. náhradního řešení, které je situováno do jiného místa (bylo mi sděleno kam, ale nesmím předat dál) tak, aby v případě „selhání“ Prahy byla jiná alternativa.
Je nutností, aby lidé v Čechách pochopili, že je třeba přijmout nové energie srdcem a řídit se sami sebou, nikoliv „druhými“, neboť dojde-li k masovému přijetí nějaké mylné ideologie, může to Prahu zcela odklonit.
Nenásledujte nikoho jiného, než své srdce, protože lidé, kteří si za sebou vytvářejí obdivovatele, klaku, či následníky, můžou snadno sejít z cesty, ale pokud se každý jedinec soustředí na své srdce, tak může z cesty sejít kdokoliv (a stane se to zcela jistě), ale většina se udrží díky svému srdci.
Chcete-li podpořit Prahu, je třeba podpořit sám sebe v růstu a navyšování vibrací. Růst znamená žít v rovnováze a navyšování vibrací je vedlejší produkt zdravého růstu. Žijte v komplexní hojnosti a inspirujte své okolí tím, jak se vám daří. Žijte v lásce, vděčnosti, pokoře a úctě k životu, protože to je nezbytnost pro další vývoj.

Přeji krásnou první květnovou neděli roku 2017.

Z kvantového pole s láskou a vděčností k Vám a všemu, co jest načetl Jiří Lexa

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *