Pondělní zamyšlení 27.2.2017

O uplynulém víkendu jsem v rámci svých seminářů několikrát zaslechl, že současný systém nás někam tlačí a bylo by nutno jej změnit, bojovat proti němu, či jiným způsobem nastolit nové pojetí společnosti. Moc jsem nad tím přemýšlel a přišel na logickou věc.
V minulosti, nyní, ale i v budoucnosti se budeme setkávat s jevem, kdy lidé neustále něco hledají. Někdo hledá lásku, jiný prosperitu, další například zdraví a to se opakuje po všechna pokolení. Když jdeme hlouběji za obzor tužeb a přání těchto lidí, tak si všimneme, že v každém případě jde o určitý stupeň návratu k vlastní identitě. My se vlastně individuálně hledáme, s ohledem na náš momentální stav vědomí. A to je geniální, protože jedině tak můžeme fungovat v rovnováze. Otevíráme tím vlastní vědomí a navyšujeme své vibrace, což je nejdůležitější počin této doby.
Dnešek není jiný, ale v poslední době jsem si všimnul, že svoji mysl začínají otevírat i lidé, u kterých bych to před několika lety nečekal. Mé semináře navštěvují státní úředníci, policisté, státní zástupci, vojáci nebo lékaři, tedy lidé, kteří jsou nosnými pilíři současného systému a to mne velmi těší, neboť  nemusíme hovořit o jeho změnách, vždyť změny tvořili, tvoří a budou tvořit opět lidé jako jsme my. A pokud si každý z nás uvědomí svoji roli ve společnosti, bude doslova sám sebe nutit k změně sebe sama, tím uvolní a otevře své myšlení v zaběhlých, nefunkčních vzorcích.
Následně, ať se nám to líbí, či nikoliv, bude inspirovat své okolí, čímž  dojde k opětovnému navyšování vědomí u jednotlivců. Ti budou zase pracovat na svém rozvoji, inspirovat ostatní a právě to vytváří lavinu, která velmi rychle a účinně změní v brzké době celý systém.
No, není to krásné?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *